info@naktsmajas.lv
+371 64201200

Naktsmājas

Viesnīca, Valmiera, Vaidavas iela 15, Valmieras novads, Valmiera, LV-4201 (skatīt citas tuvākās vietas)
Mītnes raksturlielumi
» Autostāvvieta
» Banketu un svinību telpas
Aktivitātes
» Sporta laukums
Pakalpojumi, Serviss
» Atļauti dzīvnieki
» Internets
» Restorāns, Kafejnīca, Bārs
» TV

Apraksts:

Valmieras draudzīgākā viesnīca Naktsmājas, kas lepojas ar jaunu un atsaucīgu personālu, 2007. gada vasarā nosvinēja savu ceturto jubileju. Šo četru gadu laikā ir uzkrāta nopietna pieredze viesu uzņemšanā un apkalpošanā un viesnīca ir iegājusi apritē. Nodibināta veiksmīga sadarbība ar daudziem uzņēmumiem, kā arī ar Latvijas un ārvalstu tūrisma firmām.

Kopš 2006. gada augusta viesnīca savus pakalpojumus piedāvā kā 3 zvaigžņu viesnīca. Protams, ar šo sasniegumu viesnīcas attīstība neapstāsies. Tiek plānots piedāvāt jaunus pakalpojumus un uzlabot esošos. Šis process ir sācies ar istabu labiekārtošanu un jaunu mājas lapu.

Viesnīca atrodas Valmieras daļā, kas pēdējos pāris gados piedzīvo strauju attīstību. Blakus uzcelts Vidzemes Olimpiskais centrs, turpat netālu mēbeļu veikals "Optimus", "Statiol", celtniecības materiālu veikali "Kurši" un "Tapro". Blakus Olimpiskajam centram tiek plānots izbūvēt futbola stadionu, peldbaseinu un tirdzniecības centru. Viesnīcai blakus atrodas viens no Latvijas lielākajiem piena pārstrādes uzņēmumiem - Valmieras Piens, a/s, - kurš ir viesnīcas īpašnieks.

Mūsu klienti ir gan Latvijas iedzīvotāji, gan ārvalstu viesi no Somijas, Igaunijas, Vācijas un pat tik tālām zemēm kā Argentīna un Austrālija. Apmēram puse no tiem ierodas Valmierā darba darīšanās un izvēlas viesnīcu NAKTSMĀJAS, jo piedāvājam plašu istabu izvēli par korporatīvajiem klientiem pieņemamām cenām. Otra puse ir atpūtnieki un ārzemju tūristi. Mums ir veiksmīga sadarbība ar Latvijas un vairākām ārvalstu tūrfirmām. Mūsu viesnīca ir ideāla vieta lielu grupu izmitināšanai. Priecāsimies pie sevis izmitināt arī mūsu "mazos brāļus".

Uz tikšanos "Naktsmājās"!