info@hotel-olipija-sk.lv
65451070; 26800108

Olimpija

Viesnīca, Daugavpils, Valkas 2u, Daugavpils, LV-5417 (skatīt citas tuvākās vietas)
Mītnes raksturlielumi
» Autostāvvieta
» Banketu un svinību telpas
» Baseins, džakuzi
» Pirts, sauna
Aktivitātes
» SPA, skaistumkopšana
» Sporta laukums
» Tenisa laukums
» Trenažieru zāle
Pakalpojumi, Serviss
» Banketu / svinību iespējas
» Internets
» Restorāns, Kafejnīca, Bārs

Apraksts:

Viesnīca "Olimpija" piedāvā saviem viesiem ne tikai naktsmītni 18 dažādos numuriņos, bet arī lielisku atpūtu sporta un atpūtas kompleksā, kas mājvietu radis zem viena jumta ar viesnicu. Tik tiešām, ne katra viesnīca spēs palepoties ar 25 m garu baseinu! Tepat arī tvaicējošā turku pirts, infrasarkanā pirts un sauna, dušas, džakuzi, solārijs un pat masāža.
Jāpiezīmē, ka iegādājoties numuriņu par 25.00Ls, atpūtas kompleksa pakalpojumi ietilpst cenā! Savukārt, ja vēlaties justies "Olimpijā" gluži kā mājās - izmantot pilnīgi visus kompleksa pakalpojumus, kā arī baudīt maltīti trīs reizes dienā, izmēģiniet LUX piedāvājumu par 92.00Ls no personas. Domāju - sajūtas varētu būt gluži kā kūrorta sanatorijā, kad ne parko nav jāsatraucas, atliek vien baudīt mirkli un ļauties turku pirts maigumam, masiera prasmīgajām rokām un sporta trenera profesionālajiem padomiem.
Savukārt tiem, kas bieži sirgst ar elpceļu saslimšanām, bronhītiem, vai arī vienkārši dod priekšroku mierīgai, relaksējošai atpūtai, noteikti jāizbauda speleokamera jeb sāls kamera, kas sniedz fantastiskas sajūtas un efektu. Šādas kameras Latvijā ir tikai trīs un viena no tām - te, Daugavpilī!